Kezdőoldal » Állatok » Madarak » S. O. S. találtunk egy pelyhes...

S. O. S. találtunk egy pelyhes kis fecskefiókát, és nem tudjuk hogy mivel és hogyan etessük . Hogyan és mivel etessem?

Figyelt kérdés
segítsetek
2011. aug. 10. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2011. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért ?
2011. aug. 10. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbáljátok valahogy visszarakni a fészekbe, másképp szerintem nem tudjátok megmenteni.
2011. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
amit lnikeltem, az egészet olvasd el, szerintem mind hasznos :)
2011. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!


Ha nem tudsz róla gondoskodni, vidd el egy állatkertbe, vagy a hortobágyi madárkórházba!


Csak lisztkukacot ehet, vagy fogott legyet, repülő rovart!


Csontit (légylárvát, nyűvet) ne adj neki, mert megdöglik tőle, ez fontos! (kikezdi a begyet belülről)

2011. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert lehet,hogy meg tudnám mondani,hol a legközelebbi állatkert vagy vadaspark és oda kéne vinni.Legjobb lenne a budapestibe,komoly madármentő állomásuk van és védett madarat mindig bevesznek.
2011. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Állatkert, vadaspark, állatorvos, bármilyen szakember. Addig is víz, lisztkukac, ásványi anyagok (pl. korvimin).
2011. aug. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A házilagos felnevelése sok gondal jár, teljes embert kíván és még az sem biztos, hogy sikerül felnevelni. Így én inkább azt javaslom, hogy alegközelebbi állatkertbe vigyétek el, szinte mindegyikben ilyen vadállatmentő részleg. De Székesfehérváron és a Hortobágyon van direkt vadmadárkórház is.

Ha mégis megpróbálkozol a felneveléssel, akkor lisztkukac, csontkukac darabolva, vízbe mártva, hogy folyadékot is kapjon. Kis segítség: [link]

2011. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neeeee, csontkukacot SOHA, SEMMILYEN körülmények között sem!!! Miért vagytok ennyire tájékozatlanok? Ez sem baj, csak akkor ne adj tanácsokat, na, mert megölsz egy szerencsétlen fiókát.
2011. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!