Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szoktassam őket bele?

Hogyan szoktassam őket bele?

Figyelt kérdés

Amikor apukámnak is volt hullámos papagája , akkor vettek neki egy műanyag fürdetőt . Azt odaadta az én papagájaimnak. Én is szeretném beszoktatni őket csak nem tudom most hogyan . (Én azt csináltam hogy szórtam be egy kis magot a fürdetőbe ,és ráakasztottam az ajtó nyílásához .) 1 lány papagájom van (világos zöld )

és 1 fiú papagáj (sötét zöld)

A fürdető pedig fehéres átlátszó .


2011. aug. 28. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Tegyél bele tiszta(!) vizet és hagyd őket, hogy felfedezzék maguknak.
2011. aug. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem debilek a papagályok!Ha magot szórsz bele azt hiszik etető tálka!Vizet nekik ha melegük van fürdeni fognak!
2011. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hullámosok közül nem mindegyik szeret fürdeni, ha már nagyok, és most látnak először fürdetőt, van rá esély, hogy nem mennek bele, maximum itatónak használják.

A másik probléma általában, mikor nem mennek bele, az azért van, mert túl mély a víz. Az én madaraim már nem mennek bele, ha fél centivel több vizet teszek bele, mint ami még épp ellepi az ujjaikat.


Beszoktatni őket nem fogod tudni, ők döntik el, h belemennek-e vagy sem..:/

2011. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegyél bele tiszta,langyos vizet. Ha szerencséd van belemennek de az is lehet hogy nem mert nem minden papagáj szeret ilyenben fürdeni. Az én hullámosom pl.a gyári fürdetőktől fél de a csap alatt vagy egy műanyag tálban szívesen fürdik.
2011. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!