Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy hallgattathatnám el a...

Hogy hallgattathatnám el a pintyeket?

Figyelt kérdés
Van két pintyem, illetve anyáméi, de az én szobámban vannak... Be nem áll a szájuk, néha tényleg nagyon tud idegesíteni, a tévét se hallom tőlük. Este aránylag csendben vannak, de olyankor se mindig. Egyébként értelmesek, ha rájuk szólok akkor elhallgatnak, de ez nem tart tovább 10 másodpercig, biztos nekik is aranyhalmemóriájuk van. :D Mit csináljak hogy csöndben maradjanak? A letakarás nem működik, ugyanúgy nyüzsögnek.
2011. aug. 31. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nimfapapagályom volt, akiket sehogy se lehetett elhallgattatni. A hím legalább énekelni tudott, de a tojó úgy visított, mint akit nyúznak. Se a letakarás, se semmi nem segített. Ezekkel a madarakkal nem lehet semmit csinálni, egyszerűen a vérükben van a zajongás. Nálam úgy lett vége a dolognak, hogy elajándékoztam őket egy madárháznak, ahol a többi papagállyal együtt zajonghattak kedvükre.
2011. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mond meg anyukádnak, hogy vigye át őket magához. Nem aranyhal memóriájuk van, de ők nem kutyák, hogy rájuk szólsz és azt csinálják amit te akarsz.

A madarak hanggal járnak, ez van.

2011. aug. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hiába szólok, idegesíti őket is, pontosabban a pasiját, ezért vannak nálam... Bezzeg a degukat elajándékozta mert zajosak voltak, ezekhez a madarakhoz meg ragaszkodik, pedig nem is látja őket gyakorlatilag, mivel nem sokat jár be hozzám. Oké, bírom a fejüket én is, de akkor is sok néha amit leművelnek... :/
2011. aug. 31. 08:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sötét anyaggal kell letakarni őket.Este nem zajonganak ők sem..
2011. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a tieid de az anyukád aki vette a te szobádba rakta őket mert nem szereti a hangjukat. Akkor miért vette meg őket? Vagy csak meglátott valahol egyet és felelőtlenül hirtelen ő is vett párat anélkül hogy tudná a pintyek tulajdonságait,szükségleteit? Sose fogom megérteni miért vesz meg valaki valamit aminek az egyik fő tulajdonságát nem szereti. Mind a 4 papagájom az én szobámban van pedig nem épp csöndes fajták mert gyakran az ordító tévéből se hallok semmit mégse rakom át őket másik szobába pedig lenne hely mert én akartam őket ezért nekem kell a hangjukat is elviselnem(az egyiknek olyan a hangja mint a táblán csikorgó krétának csak hangosabb).

Ja és a madarakat nem szabad letakarni mert a teljes sötétségben nem tudnak tájékozódni.

2011. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!