Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy tudnám rávenni az állator...

Hogy tudnám rávenni az állatorvost, hogy ivartalanítsa a cicámat?

Figyelt kérdés

Az előző kérdésemben feltettem a " MEGBOLONDULT A CICÁM" stb, kérdésemet. E


Elvittem állatorvoshoz, teljesen egészséges, jó kondiban van, de az orvos közölte, hogy ő csak 7-8 hónapos korában hajlandó ivartalanítani.


A szomszédunkban van egy 5 hónapos kiscica, ő teljesen ivarérett lett, és spriccel.


Nagyon aggódom, hogy az én cicám is elkezdené, de nem szeretném megvárni, míg spriccelgetni kezd.


Észrevettem, hogy néha odajön hozzám, és a hátsóját mutogatja nekem néha, felemelt farokkal, mintha spriccelgetni próbálkozna, de még nem jön semmi.


Én Biatorbágyon lakom, a környéken Pest közelében. Hol tudtok olyan állatorvost ajánlani, amelyik elvállalná 4.5 hónaposan?? esetleg megvárhatom az 5-öt. De suli miatt egyedül lesz míg haza nem jövök, és addig rombol, tapétát szedd szét.


Valami megoldást tudnátok mondani, egy állatorvost?


2011. szept. 2. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Júj, rossz helyre írtam, ne haragudjatok!!
2011. szept. 2. 16:21
 2/5 anonim ***** válasza:
HOl laksz?
2011. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs nem tudok olvasni, nemláttam hol laksz

www.vetlabor.hu Budaörsön

Szaniszló Ferenc

2011. szept. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pest megyében, Biatorbágyon lakom.
2011. szept. 2. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül nem akarja ivartalaníttatni!!Én már múltkor is írtam neked h még túl FIATAL!!!Ha ezt nem tudod felfogni akkor nem kell macskát tartani!szerintem az állatorvos jobban tudja!,nem kell semmibe venni és hidd el nem szemétkedésből csinálja ezt h nem ivartalanítja-.-még nagyon fiatal és NEM azért rombol mert ivarosodik!Mégkölyök éskevés neki a hely a lakásban,ki akar menni a kertbe de ezt nem szabad neki majd rájön!És ne akard így átverni szegény állatorvost elhiheted h ő csak a macskának akar jót,te meg nem!!!!
2011. szept. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!