Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájaimnak milyen játékok...

A papagájaimnak milyen játékokat csináljak?

Figyelt kérdés
hinta,létra,mászókötelen kivül,ezek már vannak
2011. szept. 3. 17:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

:)

hát van egy csomó:D

nimfa(pár)hullámos (pár)1 hullámos ,2 énekes pár külön kalitkába,1 pár rozella, és egy pár pennant

2011. szept. 5. 19:44
 12/15 anonim ***** válasza:

Én kenderzsinegből szoktam nekik mindenfélét csinálni. Nem tudom mekkora kalitkád van, de az enyém elég tágas, úgyhogy ilyeneket gyártottam bele ilyenből: fonott híd (egyensúlyjátéknak kitűnő, ha nem feszesre kötöd ki), egy fonott "pókháló-szerűség" (ezt úgy képzeld el, mint a játszótereken a kötélből készült mászóháló, csak nagy réseket hagytam, hogy átférjen-forogjon rajta a madár, de ez csak a hullámosoknak tetszett), illetve egy 2-3 centi vastagságú köteget csomóztam össze, és lógattam be a kalit kb középtájáig, az alján bojttal, azt cibálja a nimfa is:)

Egy festetlen, natúr bőrdarabot átlyuggattam, és kötöztem rá ilyen zsinegen natúr fagyöngyöket (bármilyen hobbiboltban árulják karkötő-alapanyagnak), ezek lógtak, de már leszedálták.

Kaliton kívül két kókuszgolyó van kifúrva, és fellógatva egy virágtartóra, abban imádnak "bújkálni".

De a legkedvencebb játékuk mégiscsak a hinta, és a frissen vágott fűzfaág levelestől, aminek a leveleit lehet tépni, és rágni.

De a legkedvencebb játékaik sajnos

2011. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket!

az enyimek is füzfaágról szeretik tépegetni a leveleket:)

2011. szept. 6. 07:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Most olvastam csak, hogy egy értelmetlen utolsó mondat is bekerült a kommentembe..bocsi, nem tudom, hogy került oda:)


Remélem, találtál valami ötletként használhatót. Ha készítettél valamit, és bevált, megírnád majd? Szeretek ilyenekkel bíbelődni, és hátha adsz majd valami jó ihletet. Köszi:)

2011. szept. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ha találok valamit irom:)
2011. szept. 6. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!