Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy sárga...

Mennyibe kerül egy sárga bóbitás kakadu?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

a kis sárgabóbitás 150től kezdődik, a nagyot nem tudom, de kb 350e.


Ez a törzsalakokra értendő, az alfajok áráról nem tudok mit mondani, de a triton az biztos 350.

2011. szept. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja Azt nem tudom milyen fajta, csak ezen vitatkoztunk délelőtt.Itt ült egy a fán, de elrepült, mikor meg akartam fogni :)
2011. szept. 7. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, de irigyelnélek, ha sikerülne befogni...:) Minden álmom egy ilyen csodamadár, de még sok-sok év, mire lesz nekem is hasonló:)
2011. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, nem hiszem,, hogy sikerül, elrepült, és most délután még láttam itt körözni, de lehet már hozzánk nem jön vissza.Amúgy egy kicsivel lentebb lakó tenyésztőé, szóval biztos visszaadnám :)

A másik meg, hogy itt a mi környékünkön elég sok ragadozó madár van, többek közt macskabagoly is, és ha nem fogja meg valaki, hát lehet vacsoraként végzi. :(

2011. szept. 7. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!