Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pinty tartók/tenyésztők! Ki...

Pinty tartók/tenyésztők! Ki fognak kelni a tojások?

Figyelt kérdés
van egy pinty párom,a fiú japán sirálykapinty a lány pedig zebrapinty.3 tojásuk van,szombaton volt 2 hete hogy az elsőt letojta.gondot okozhat hogy nem egy fajták?
2011. okt. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, gondot okozhat. Miért kell hibrideket gyártani? Elég vacak (finoman szólva) a hazai pinty állomány, mind sirályka, mind zebra vonalon. Nem találtál nekik párt?
2011. okt. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a fiút utcán találtam és fogtam meg.nem tervezett madárka volt.neten néztem meg hogy milyen fajta pinty,aztán bementem állatkereskedésbe,elmondtam..és h szeretnék mellé egy párt..
2011. okt. 11. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem okozhat gondot, a madarak megoldották maguknak, hogy ne lehessen hibrideket tenyészteni, tehát a a madárkáid utódainak már valószínű nem lehet kicsinye :( De gratulálok hozzá, majd ha kikelnek kérlek küld képeket, még nem láttam ilyen hibridet... Milyen színűek a szülők? :D
2011. okt. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az elég gázos én pintyeknél még ha találtam is volna olyan párt választók ami saját fajtájához tartozik elégé össze kuszálodhatnak a szálak Én nem pároztattam volna őket :S De ha normális madarakat szeretnél akkor szerintem magukhoz való párt válassz nekik nekem van egy hím gyémánt pintyem nem találtam neki párt mert olyan ritka de eszembe se jutott hogy más fajta madáral párosztasam igy hát szegénykét sajnálom de egyedül marad igyis jól érzi magát :)
2011. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!