Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam egy már tollas de...

Találtam egy már tollas de még röpképtelen kis verebet mivel etessem és hányszor?

Figyelt kérdés
?
2009. máj. 4. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rovarokkal, amik nem túl kemények, léggyel, molylepkével (szárny nélkül), kukaccal, gilisztával. Tompa csipesszel tudod beletukmálni, és jó melegen tartsd, de sajnos így is előfordulhat, hogy nem sokáig él meg. Nálam egy hét volt a rekord, pedig szépen evett. Ja: túletetni nem tudod, iszonyat sokszor és sokat kér. Napi fél marék cucc simán lemegy a torkán. :) Sok sikert!
2009. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én találtam adtam neki kölest, összenyomva, pépesítve.Adj neki vizet is. És valóban nem biztos hogy megmarad, de hátha,kitartás.:)
2009. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lisztkukacot lehet állatkereskedésben venni.azt imádják!
2009. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mivel védett,így érdemes elvinni a legközelebbi állatkertbe vagy vadasparkba.

Ott majd pártfogásba veszik,értenek hozzá,kaja-felszerelés adott.

Így van esélye a túlélésre.

A budapesti Állatkertben pl.külön mentőhely van ilyen esetekre,nyitvatartási időben be lehet vinni előzetes bejelentkezés nélkül is,a főbejáratnál kell szólni,kijönnek érte a főkapuhoz.

2009. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer sikerült így felnevelnem egy rigót, de sajna szabadon eresztése előtt egy nappal nekirepült egy üvegablaknak, és meghalt. :(

Én gilisztával, néha gyümölccsel etettem, óránként. Az ablakokat meg ragaszd le valamivel, mert nem veszi észre, és meghalhat szegény.

2009. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon, megkapod a választ. A fecskés, és a verebes történetet ajánlanám elolvasni!

[link]

2009. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, LISTKUKACOT NE ADJ NEKI!!!! egyszer én adtam mikor találtam(állatkereskedésbe ajánlották...) és felpuffadt szegénykém és meghalt:(
2009. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!