Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Van rá sansz, hogy...

SOS! Van rá sansz, hogy visszajön a galamb?

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyám talált kb. egy hónapja egy galambfiókát a fa alatt. Mi etettük, végül megmaradt.

Már tud repülni, viszont önállóan még mindig nem tud enni. Megfogja a magot, aztán mindig kiejti a csőréből.

A gond az, hogy az előbb kivittem magammal az udvarra, amíg kint voltam. Felrepült egy gesztenyefára, ott volt vagy fél óráig. Amikor érte mentem, hogy leszedem, fogta, és elrepült. Isten tudja hová, nem láttam, hol szállt le. Vissza fog jönni, vagy mi a franc lesz így vele? Anyám ki fog nyírni, bár az alapteória az volt, hogy úgy is szabadon engedjük. De ez a szerencsétlen éhen fog halni:S


2011. nov. 3. 16:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad elengedni, míg nem teljesen önálló. Tegyél ki neki kaját oda, ahonnan elrepült, hátha... Apumhoz a rendszeresen etetett vadon élö madarak is visszajárnak. ha ti egy hónapig tartottátok Jó eséllyel visszamegy, ha tud.
2011. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nagyon aggódom miatta:S

Csak azért vittem ki, mert fogalmam sem volt, hogy így tud repülni. Eddig mindig csak ilyen 1-2 métert tudott menni, most meg úgy elhúzott, hogy hirtelen azt hittem, ez nem is a mi galambunk. Jesszusom, el fog pusztulni:S:'(

2011. nov. 3. 17:09
 3/18 A kérdező kommentje:
biztos, hogy magától nem fog visszajönni, sajnos én úgy vettem észre, hogy annyira nem okos.
2011. nov. 3. 17:11
 4/18 KovacsAdam ***** válasza:
Milyen magot adtál neki?????????
2011. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Először galambnak való keveréket, aztán ezeket nagyon apróra törve. De nem sikerült neki.
2011. nov. 3. 17:18
 6/18 A kérdező kommentje:
Bár szerintem a kérdés szempontjából édes mindegy, hogy milyen kaját kapott-.-
2011. nov. 3. 17:18
 7/18 anonim ***** válasza:
Visszajött? :(
2011. nov. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igeeen:D

Egész éjjel nem aludtam, nagyobb lelkiismeret furdalásom volt, mintha embert öltem volna.

De most jött vissza:D Nagy zombiságomban főztem a teát, mire apám egyszer csak rámutat a melléképület tetejére, hogy ott ül a galamb. Mondom az nem létezik, hogy visszajöttxD De ő az:D Húúú nagyon örülök:)

Köszi az érdeklődést:)

2011. nov. 4. 08:02
 9/18 KovacsAdam ***** válasza:
az jo
2011. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szuper :) befogni sikerult?
2011. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!