Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SOS! Van rá sansz, hogy...

SOS! Van rá sansz, hogy visszajön a galamb?

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyám talált kb. egy hónapja egy galambfiókát a fa alatt. Mi etettük, végül megmaradt.

Már tud repülni, viszont önállóan még mindig nem tud enni. Megfogja a magot, aztán mindig kiejti a csőréből.

A gond az, hogy az előbb kivittem magammal az udvarra, amíg kint voltam. Felrepült egy gesztenyefára, ott volt vagy fél óráig. Amikor érte mentem, hogy leszedem, fogta, és elrepült. Isten tudja hová, nem láttam, hol szállt le. Vissza fog jönni, vagy mi a franc lesz így vele? Anyám ki fog nyírni, bár az alapteória az volt, hogy úgy is szabadon engedjük. De ez a szerencsétlen éhen fog halni:S


2011. nov. 3. 16:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
persze, egyből hagyta magát megfogni, nem kellett cselhez folyamodnom:)
2011. nov. 4. 17:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Gratula :D
2011. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Minden gratuláció a galambot illeti:D Összesen kb. 3-szor volt kint egy fél órára, akkor is csak a fára felrepült, aztán ott ült. Most meg egyből kint töltött egy fagyos éjszakát, aztán visszajött. Nem hülye állatok ezek a galambok:)
2011. nov. 5. 17:09
 14/18 anonim ***** válasza:
nem nem:) milyen galamb?? vagy esetleg gerle?
2011. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy kérdezed, mivel épp ma gondolkodtam el rajta, hogy elsietett ötlet volt őt galambnak titulálni:)

A nyakán a toll egy része kezd elszíneződni, ilyen fekete pöttyök, amelyek úgy néznek ki, mintha egy sávba szeretnének majdan rendeződni. Utánanéztem, és ilyenje viszont a balkáni gerléknek van. Minden másban is hasonlít erre fajra, szóval lehet, hogy inkább az:)

2011. nov. 5. 21:25
 16/18 anonim ***** válasza:
érdekesek ezek a galambok énis ma egy fia galambomat (fiatal) kiengedtem mert nem ide valósi volt úgy hoztam de kiderült hogy hím ez miatt túlsok hímem van és elengedtem, 2 napja van itt és jéé, estére vissza jött beis ment a galambajtón :) ha már vissza jött akkor megis marad ha egy galamb nem megy el és beis ül akkor nem fog elmenni magától.:)
2011. nov. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
te legalabb tudtad hogy a gerle az egyetlen madar ami tejjel taplalja kisinyet persze nem emlobol hanem ez a valadek a begyebol jon es o az egyeduli madar amelyk tud ugy inni hogy a feje egyfolytaban lefele nez nem kell nyeleskor felemelnie ezt semmien vikipediaban nem leled meg mert van nekem egy jo konyvem s csak abba van meg.
2011. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a gerlékre meg a galambokra vonatkozik utolsó válaszoló. GERLE-GALAMB nem mind1
2011. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!