Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mekkora kalitka kell egy...

Dorika0210 kérdése:

Mekkora kalitka kell egy hullámos papagájnak?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor légyszives weboldalt vagy képet is mutassatok, meg azt is írjátok le hogy mi legyen a kalitkában?
2011. nov. 12. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha miután megszokta a szobát minden nap ki tudod engedni pár órára akkor elég neki egy 30x40x50cm-es kalitka. A kalitka ne kör,ház,stb hanem téglalap alakú legyen és arany vagy ezüst színű legyen a rácsa tehát ne legyen festett.

A kalitkához kapott ülőrudakat és a boltban vásárolhatóakat felejtsd el(max. kívülről a kalitka ajtajába tedd hogy könnyebben ki/be találjon a kalitkába). Az ülőrudak nem permetezett gyümölcsfaágak,fűzfaágak vagy akácfaágak legyenek. És mindegyiket félig vagy még addig se tudja átfogni a lábával. Mindig legyen csőrkoptató(szépia) is a kalitkában. Az etető, itató rácsra akasztható tál legyen és mindegyiket naponta mosd ki. Játéknak semmiképp ne csengőt,tükröt műpapagájt tegyél be hanem fajátékokat(az internetről lehet jókat rendelni). Lógathatsz be neki vékonyabb leveles fűzfaágakat is rágcsálni. A kalitka aljában madárhomok legyen és hetente cseréld ki.

2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hullámos papagály kalitkája!


[link]

2011. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kalitka jó neki: [link]
2011. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl kicsike nekik én a helyedben ekkorát vennék

[link]

anno én még 5000 forintért vettem :D most az egyik kis sanyim alszik benne este :)

2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a képeket!
2011. dec. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!