Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hány tojást kell adni a...

Hány tojást kell adni a papagájnak hogy 30 pec alatt egyék meg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

A papagájok NEM idöre esznek - elöfordulhat, hogy több óra, mire hozzákezdenek. Màsrészt annyit eszik, amig jól lakik, ami rendszerint néhány perc, elég ritka, hogy fél óráig egyen egy papagáj.

Nem tudom, mit akarsz ezzel a kérdéssel, de sok értelme nincs.

2011. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy pár hullámosnak,nimfának és egyéb kistestű fajoknak elég egy fél-negyed tojás. Ha először kapnak akkor nem biztos hogy meg fogják enni sőt lehet hogy a közelébe se mennek de másfél óránál tovább ne hagyd bent náluk. Pár alkalom után viszont meg fogják kóstolni és rájönnek hogy finom. Ezután már amint berakod nekik elkezdik enni és amíg ott a tojás nem foglalkoznak a magokkal tehát mivel gyakran esznek szinte vagy teljesen elfogy fél-1 óra alatt.
2011. nov. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a tojásnak a sárgáját is lehet nekik adni?
2011. nov. 18. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Éppen a sárgája az értékes része.
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet nekik adni de több fehérjét kapjanak mint sárgáját mert külön nekik is fullasztó.
2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj igen én majd nem meg fulladtam a sárgájától xD
2011. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!