Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mért nem repűlnek?

Virág6 kérdése:

Mért nem repűlnek?

Figyelt kérdés
Kiszoktam engedni,de igazság szólva venni a ketrecből a nimfámat,mert magától ki se jön.Szóval ha elengedem,annyira repűl,hogy neki megy a falnak,meg az ajtónak.Félek egyszer úgy beüti a fejét,hogy meghal.Azután felrepűl a szekrényre és meg se mozdúl onnan.Akkor hogyan reptessem,ha nem akar repűlni?

2011. nov. 18. 18:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tegnap kinyitottam a kalitkát,és tényleg magától kijött.tettem oda ágat,rászállt,de nem repűlt a szobába,hanem pár perc múlva visszament.Késöbb biztos megint kijön.
2011. nov. 20. 16:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal mindig csak kijönnek az ajtón körülnéznek majd visszamennek. Idővel majd felmászik a kalitka tetejére és még később már repülni is fog.
2011. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen.pontosan ezt csinálta.Köszi.
2011. nov. 20. 22:15
 14/14 Leonaprofi válasza:
Igazából papagájfüggő a dolog. Nekem volt egy befogadott hullámosom, aki nagyon kezes, kedves barátságos fickó volt, de sajnos jópár év bohóckodás után elpusztult, ezután szereztem be egy Nimfát, ez volt egy hete. Az első napban ő is lapult a kalitka falához és az első reptetés is a 4 méter magas karnison ülve végződött. Nem erősségem a türelem, belátom, de egy hét után ott tartunk, hogy a vállamra szál, hagyja magát simogatni, vakargatni. Nem tenyésztőtől vettem, hanem kereskedésben, de ha nyugodt hangon beszélsz hozzá, hagyod, hogy szokjon téged, akkor elég gyors sikereket is elérhetsz. Persze korfüggő is, az enyém 4 hónapos, tehát fiatal, őket könnyebb szelidíteni.
2011. nov. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!