Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagájt miért...

A hullámos papagájt miért kell letakarni este?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért szoktuk letakarni,mert reggel ahogy egy picit is világosodik, ő már fölkel és kiabál, lehet az hajnal 4-5 óra,így viszont addig csöndben van,míg le nem vesszük róla a terítőt. Szóval önző dolog,de ez a mi érdekünk inkább, és nem a papagájé.
2011. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké köszii hogy válaszoltál
2011. dec. 10. 09:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggelre ha mákod van kilyukasztja és lerángatja a takarót :D
2011. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor kell letakarni ha tényleg minden napkeltekor elkezd csipogni mert ha csak hetente 1-2 alkalommal kelt fel akkor ne takard le. A teljes sötétségben nem tudnak tájékozódni ezért nem jó ha le vannak takarva.
2011. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oksa akkor megpróbálom úgy hogy nem teszem rá a lepedőt :D
2011. dec. 11. 19:33
 6/6 anonim válasza:
Miért kéne? Az enyém az eddigi gazdájánál le volt takarva,de én első perctől kezdve nem takartam le és csak akkor szólal meg,ha én már felkeltem. Ha csak pisilni megyek ki pl. reggel 5-kor és visszafekszem,akkor még ő is csendben marad. Tehát szerintem fölösleges. Ja, és a függöny nincs behúzva,mert én nem szeretem a sötétet.
2012. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!