Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A szüleim nem engedik hogy...

A szüleim nem engedik hogy tarthassak egy hullámos papagájt mert büdös és hangos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egyet, és egy ideig tudnám is fizetni a kaját, de a szüleim nem engedik.
2011. dec. 10. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ők nem büdösek,hangosak? No offense.

Semmi szaguk nincs, viszont fel kell porszívózni körülöttük hm..2-3naponta. Nem tartoznak a hangos papagájok kategóriájába. Viszont ki kell őket engedni minden nap repülni.Hacsak nem madárházban vannak.

Ja most látom, eltelt 5 év. Remélem azóta megkamaszodtál, kiverted a hisztit, és vettél papagájt:)

2016. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hamgosnak tenyleg hangos de büdösnek semmiképp igaz hogy gyakran piszkit de nem büdös
2017. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is van hullámosom hangja az van az biztos de nincs akkora hanggal hogy az egész házba hallani lehessen.Meg nem csipog 0-24-be,reggelente szokott szövegelni nekem amíg készülődök,én meg válaszolok is neki. xd Meg késő délután ha hazaérek szintén.De éjszaka csendben van,tudja hogy az alvásidő.Egyáltalán semmi szaga nincs főleg ha rendesen takarítja valaki akkor meg aztán tutira nincs szaga.Egy “hátránya,, van hogy olyan helyre kell tenni ahol könnyen fel tudsz takarítani a ketrec körül mert pl az enyém is hajlamos kiszórni ketrecen kívűlre a maghéjakat vagy pár szem magot ami valamiért nem szimpatikus neki. :D
2023. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!