Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Még mit kell berakni a hullámo...

Dorika0210 kérdése:

Még mit kell berakni a hullámos papagáj kalitkájába ezeken kívül?

Figyelt kérdés
etető,itató,ülőrúd(műanyag) tükör csengővel, hinta. Nem tudom hogy ez elég vagy kéne még valami.
2011. dec. 17. 18:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg anyukádnak volt már 3 papagája (úristen), és még itt kell megkérdezned, hogy mi KELL egy papagáj kalitkájába? Ha ennyi tapasztalatotok sincs, akkor mégis, honnan vagy ennyire biztos annak az ellenkezőjében, amiről több évtized papagájtartása már meggyőződött?
2011. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
mit úristenezel??????? és ha annyira akarod kiveszem azt a tükröt. de abban biztos lehetsz hogy mivel a fa játék nem valami olcsó ( a tükörrel ellenben) nem biztos hogy lesz játéka annak a papagájnak!
2011. dec. 17. 19:18
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglak békén hagyni, míg egy információs fórumon ökörséget terjesztesz meggyőződésből, gyerek létedre hatalmas tapasztalattal a hátad mögött. Nem a szekáláson van a hangsúly, de a felelős állattartás híve vagyok, vagy legalább annak, hogy ne osszuk úgy az észt, hogy gyakorlatilag annyi közünk van a papagájokhoz, hogy volt három, de mi is kell nekik a kalitkába amúgy..
2011. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
többen mondják hogy a tükör nem káros...
2011. dec. 17. 19:20
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Az úristen az irónia kifejezője volt. Majd később megtanulod. Ha gondolod, segítek, hogy három darab INGYEN letört faágból és egy pár száz forintos kenderzsinegből hogyan csinálj 5 perc alatt sokkal jobb játékot, mint amit a boltban árulnak.


Nem az ára a lényeg, hanem a funkciója. A tükör amúgysem játék, hanem megtévesztés. Pont, hogy a madár játszana a "másikkal" a tükörben, de nem tud és frusztrálod vele.

2011. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Kik azok a "többek"?
2011. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
oké akkor kérlek írd le hogy hogyan kell játékot csinálni.
2011. dec. 17. 19:22
 18/26 A kérdező kommentje:
és a többek: valahol máshol kérdeztem meg és ott mondták.
2011. dec. 17. 19:26
 19/26 anonim ***** válasza:

Mondd el légyszi, hol, kíváncsi lennék én is:)


Küldtem neked levelet pár játékkal.

2011. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok a kérdezőt! Olyan ez, mint régen az egyetemen, amikor a jelenlévőket cseszték le azért, mert kevesen vannak az előadáson... :)

Az a jó, ha kérdez, pláne, hogy van egy előfeltevése, miszerint a tükörrel nincs semmi gond. Mi elmondjuk a mi véleményünket, anyuka is elmondja az övét - s a kérdező pedig eldönti, mit tegyen. A tapasztalat aztán majd úgyis igazolja, hogy ki adott jó tanácsot és ki rosszat.

Én a tükröt a magam részéről ellenzem, erre a saját rossz tapasztalatom késztet. Egyedül tartott madaraknál kifejezetten káros hatása van a madár viselkedésére - szerintem.

De ahány madár, annyiféle válasz egy adott kérdésre...

2011. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!