Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Valami jó név hím sólyomnak?

Valami jó név hím sólyomnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Legyen: Nagy Árpi, vagy zsigmond, vagy gyilkológép,
2011. dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 magyaros válasza:

Darázs! Acél! Bomba! Kék!


MÉRT NEM "MAGYAR"? :)


Nimród is jó.

2011. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Lehetne Sam. Teljes nevén sólyomszem
2011. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
figyelj ide!szerintem add neki solymi en lattam egy filmet regen aminek az volt a neve angela traue most nm tom ha igy irjak de igy ejtik jelentese lelkem szarnyai de ez tul hoszuu szerintem talalo nev az elescsor vagy tuzkarom is de fugg attol hogy milyen solyom vandor lehet vandi(ka)(nem vándi )kerecsen keri v kercsi mind a ket nev hasonlit egy becenevre bandi es karcsi de ha kis solyom lehet pici(mi igy becezzuk a ricsit)szoval ilyeneket. de te tudod ha ezek nem tetszenek talaljki a jellemere valamit pl.szelsebes.
2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
villamvago,torkonrugo lecsapo,galambolo facanolo,madarkapo es meg egy jo nemnevnek a nagy so-so-so solymasz
2012. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Fúró,Haris kapitány,Ödön,Ananász,Bubus.(ezek tenylegigayi nevek [link] na itt megleled
2012. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
)
2012. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én az Élesszem nevet adnám egy hímsólyomnak.
2012. febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!