Kezdőoldal » Állatok » Madarak » "Második lépcsőfok"? Megtudnát...

"Második lépcsőfok"? Megtudnátok mondani?

Figyelt kérdés

Korábban javasoltátok nekem a Hullámos papagájt :) !Nagyon szeretem őket.Azt írtátok hogy hullámossal kedjek,ami jó döntés volt:-).Mi lenne a többi lépés?Mármint úgy értem hogy a "Második Lépcsőfok"? Ne értséek félre, szeretem a Hullámosomat,Imádom a madarakat,minden lehetőséget megadok nekik: Kiváló minőségű kaját, naponta 3-4 órát játszok velük.De a többi madarakat is szeretném megismerni,Nagy a kalitkájuk is nagy a házam is megy anyagi gondok sincsenek.Tehát sok madarat tudnék, és szeretnék tartani.Nem vagyok megszállott, csak egyszerűen nagyon szeretem a madarakat.Tehát mi az a madár amit egy kicsit "nehezebb" tartani?A nimfa? és utánuk mi jön?? Köszönöm ha végigolvastad, és ha nem tartasz hülyének akkor légyszíves segíts vagy nemtom.Egy kicsit nagyobb papagájokat is megismernék. További szép napot! ;) :)

Köszönöm ha elolvastad:)


2011. dec. 23. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Verébpapagáj? Nagyon aranyosak, nekem is van egy :D Vagy Kis sándor?
2011. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. dec. 23. 15:32
 3/4 Swenki ***** válasza:
Nagysándort is nyugodtan vehetsz. Könnyű a tartása, és a hullámos és ez között ég és föld a különbség. Mármint viselkedés, és intelligencia terén, na meg méretben :)
2011. dec. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél:)
2011. dec. 25. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!