Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudnátok csinálni ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnátok csinálni ezt egy csajjal aki bejön nektek?

Figyelt kérdés

szval a csaj is csillogó szemekkel néz, majd összejössz vele, de látod a tipikus női mentalitás miatt ,már veszít az érdeklődéséből ,és ezt te is észre veszed ezért szakítasz vele


:D

nektek könnyen megy az ilyen, én még csak egyszer éltem át(hogy a csaj dobott) ,de már nem akarom többször

18f


2011. dec. 18. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ennek fuss neki még egyszer.
2011. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én egy lánnyal sem szakítottam, mindig ők dobtak. Nem bunkóság vagy ilyenekre kell gondolni, minden lányért megtettem ami tőlem maximálisan elvárható, egyéb oka van.

(23F)

2011. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fordítok.

Dobja, nehogy dobják, mert beszari.

2011. dec. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Ennek fuss neki még egyszer." ..annyi a dolog lényege, hogy a mai csajok szemében eleinte akármennyire érdekesnek tűnsz , megunnak, legalább is az átlag cicusnők


így mikor látod ,hogy unalmas vagy számára, szakítasz vele, de mivel baromira vonzódsz nem tudod megtenni..érzelmileg nem birod elviselni a fájdalmat

2011. dec. 18. 00:13
 5/11 A kérdező kommentje:

"Dobja, nehogy dobják, mert beszari"


tehát az nem beszari aki megvárja míg dobják??? vagy ez msot mi akart lenni?

2011. dec. 18. 00:14
 6/11 anonim ***** válasza:

" de látod a tipikus női mentalitás miatt ,már veszít az érdeklődéséből"


Banyek... Ez nem "tipikus női mentalitás", egyszerűen rájön, hogy abszolút nem olyan vagy, amilyennek mutattad magad először, így kiábrándul belőled. Van ilyen.

Ne hazugságokkal próbálj csajozni, talán több sikered lesz hosszútávon. Már ha akarsz egyáltalán bármi hosszútávút 18 évesen.

2011. dec. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tehát az nem beszari aki megvárja míg dobják??

Igen.

Félsz attól, hogy dobnak, ezért gyorsan szakítasz. Ez beszariság.

Most őszintén.

2011. dec. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

és most jön az a rész mikor arra akartok ráébreszteni ,hogy az igényeimmel van a gond, mert 18 évesen az nem egészséges hogy hosszútávút akarok..


igen és próbálom önmagam adni, de ez nyilván csak akkor megy miután már kiismertem az illetőt, az elején inkább a felszínesség a nyerő

2011. dec. 18. 00:20
 9/11 anonim ***** válasza:

"és most jön az a rész mikor arra akartok ráébreszteni ,hogy az igényeimmel van a gond"

Dehogy akarlak ilyesmire ráébreszteni...

De nálam pl a felszínesség már az első pillanatban sem nyerő. Próbálj meg a kezdetektől őszinte lenni. Lehet, hogy így lassabban találsz olyan lányt, akivel kölcsönösen bejöttök egymásnak, de akkor ő hosszú távon is megmaradhat.

2011. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a felszínesség alatt inkább úgy értettem hogy nem akarok az elején úgy kitárulkozni ,hanem kicsit lazábbnak állítom be magam..

néha tényleg sok eszement hülyeség jut eszembe hogy megtörjem a kínos csendet ezért inkább visszafogom magam..

2011. dec. 18. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!