Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Adhatok nekik is?

Adhatok nekik is?

Figyelt kérdés
Télen mindíg rakok ki etetőket a madaraknak, mindig sokan vannak :) Szoktunk azonban pattogatott kukoricát is kirakni( felfűzve 1 cérnára) és sokan mondjákgy ez jó.De hogyha ezt megeszi a zöldike,fekete rigó, fakopáncs és még a töbi madár akkor miért ne ehetne a hullámosom is.Elvégre ő is madár!Tudom,tudom hogy emberi kaját nem ehetnek,még nem is adtam nekik csak azt kérdezem hogylehet vagy nem? Csak egy kérdés nem vagyok felelőtlen mint az előttem nemtom hanyadik kérdező aki 26cm es kalitba tArtja a papagájait. Szsl ne adjak neki(kérdőjel) Kösz :)
2011. dec. 23. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ha azt nézzük a csirkének se szabad pattogatott kukoricát adni..mamám is mindig rám szól hogy ne hogy adjak nekik mert beleragad a bögyükbe! Gondolom a papagájnak is beleragad vagy nem tudom ! :)))
2011. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne adj neki. Egyrészt fullasztó. Másrészt káros. Meg az a kevés olaj is, amiben kipattog.
2011. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik magkeverékben amit vettem sok pattogatott kukorica van de a 4 papagájomból csak az egyik nimfám eszi meg. Tehát ha akarsz neki adni vegyél a fressnapfban ilyen nimfáknak és nagyobb papagájoknak való magkeveréket de szerintem csak pénzkidobás lenne mert általában nem szeretik.
2011. dec. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi. Úgyse adnék nwkik , csak megkérdeztem :)
2011. dec. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!