Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy kéne szállítani?

Hogy kéne szállítani?

Figyelt kérdés
a papagájomat állatdokihoz kéne vinni,de nem tudom hogy lehetne hogy ne fázzon meg amíg a kocsiig leérünk vele meg be a rendelőbe.Fél-fél perc kb.,de azalatt is megfázhat?!
2011. dec. 27. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A madarak nagyon könnyen megfázhatnak, ezért óvni kell a hidegtől. Ha nincs madárszállítód, akkor tedd bele egy dobozba (pl cipősdoboz) és tekerd be egy ruhadarabbal. Arra vigyázz, hogy sokáig ne hagyd "levegő nélkül" Esetleg kiszúrhatod a dobozt. Így nem fog megfázni és levegőt is kap :)
2011. dec. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez azért nem jó mert az enyém sokkot kap...ami akár halálos is lehet,legalábbis én ezt olvastam...és nem tudnánk betuszkolni,a betekerés módszert már át kellett élnie párszor,és nagyon visítozik szegény...
2011. dec. 27. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:
de a madárszállító a ketrec maga?
2011. dec. 27. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nekem sosem kaptak sokkot ettől, mindig így szállítottam a madaraim. Amelyik madár ennyire félős, az egy madárszállítóban is fél.

2011. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fázik meg vigyed kalitkába, van tolla nem?? 2 perc alatt nemfog megfázni ráadásul a madaraknak is kell a friss levegő énis 5-10 percre kiszoktam őket vinni hogy had levegőzzenek egy kicsit.
2011. dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!