Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Számotokra mit jelentenek a...

Számotokra mit jelentenek a madarak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szeretem őket. Sosem volt madaram, gondoltam rá, hogy kellene egy papagáj, de nincs szívem kalitkában tartani őket. Beleképzelem magam a helyükbe, és szörnyű lehet. Persze, lehetne röptetni, de az sem ugyanaz (és nem mellesleg, mi van, ha nem sikerül "befogni").

Szóval lelkiismereti okoból majd csak akkor tartok, ha isteni szerencsém lesz, és lesz egy kúriám, egy kis parkkal. Ott majd tartok sérült hollókat, amik ha akarnak elrepülnek, ha nem, akkor maradnak (és persze egyéb más sérült madár)

Tudom, álmodozzak:)

2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyönyörűséget! Az udvaromban lakik egy rigófiú amely most tud keresgélni mivel nincs hó.Amikor beszélek hozzá szinte figyel. Nyáron évek óta a villanyóraszekrényen a rozsdafarkú párocskák költenek tavaly két fészekalja is kikelt, volt olyan év ahol a kamrában is költöttek 3 fészekalja kelt.
2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ha nem baj azt írom le mit szeretek bennük. Sokszor ha rossz a kedvem vagy csak épp unatkozom kiülök a kertünkbe ahol rengeteg madár van. A fenyőinkbe beköltözött egy galambpár akik már egy méteren belül a közelünkbe jönnek. Szóval nagyon szeretem nézni és etetgetni őket vagy csak hallgatni a csicsergésüket. :)
2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Boldogságot, szabadságot
2012. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A galambokat, amik nekem repülnek, rám ürítenek és feleszik az utcán a részegek hányását.
2012. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egy csodálatos élőlényt :)
2012. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem őket. Hobbim a madarászás, és ismerem Mo. madarainak nagyrészét.
2012. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondtalanság.
2012. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádni valóak s egyszer sem birnám ki hogy ne tartsak madaratt szépek okosak gyönyörű a csiripelésük:) röviden tömören csodálatos állat faj:)
2012. jan. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1. válaszoló ajánlom a figyelmedbe a posta galambokat. Vagy a díszgalambokat ezeket egy ólba vagy dúcba lehet tartani és kilehet őket engedni és vissza jönnek énis galambászok. Köröznek a galambok a házunk felett! :-) nagyjából 30 galambot így látni ez nagyon gyönyörű látvány ám!!
2012. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!