Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A madarak szoktak fingani?...

A madarak szoktak fingani? Vagy repülés közben átsüvit rajtuk a szél és levan tudva?

Figyelt kérdés

2011. dec. 22. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szoktak :)
2011. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
átsüvít rajtuk a szél :D :D :D képzelem mikor egy légy száll a csőrükbe repülés közben, akkor a légynek milyen alagút feelingje lehet mikor kijön az output nyíláson :D
2011. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel híg székletük van, ezért minden fingásnál jön a leve is XDD
2011. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"Brit tudósok" szerint: a madarak tudnának szellenteni, de nem szoktak. A világ madarai úgy élik le életüket, hogy sosem szellentenek. Anatómiailag és fizikailag képesek lennének a bélgáz robbanásszerű kieresztésére, ám beleikben efféle gáz nem keletkezik, ezért nincs okuk szellenteni. A madarak beleiben nincsenek olyan gáztermelő és emésztést elősegítő baktériumok, amelyek az embereknél és más emlősöknél a szellentés alapfeltételét jelentik. A papagájok némelykor kiadnak szellentéshez hasonló hangokat, de ez csak a laikusokat tévesztheti meg, mivel a csőrükkel csinálják játékból, hiszen az ő beleikben is másfajta, nem gáztermelő baktériumok vannak.
2011. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod mostmár végre tisztán látok, amugy kajak britt tudosok ezt kutatják? hogy finganak e a madarak?
2011. dec. 23. 00:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, most ez viccesen hangzik, de kajak ez történt:

Egyedül voltam a szobában. Vagyis majdnem egyedül, ott volt a cukii papagájom is... És akkor éreztem valami ISZONYATOSAN BÜDÖS fingszagot...mivel én nem fingottam, csukva volt az ablak, más nem volt itthon, csak ő lehetett... de nagyon büdös volt, majd belepusztultam. Szerencsére azóta nem érzek semmit.

2011. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!