Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy sólyom mennyibe kerül egy...

Egy sólyom mennyibe kerül egy sólyom? Egy hím vándorsólyomra gondoltam, de a legjobban annak örülnék

Figyelt kérdés
egy hím vándorsólyomra gondoltam,de a legjobban annak örülnék ha minden solymászmadárnak megmondanák az árát de főleg a him vándorsólyomnak lehetőleg forintban leiben vagy euroban , előre is köszönöm!

2012. jan. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ne nagyon gondolj rá, mert csak vagy féltucat engedéllyel tartható. Emiatt az ára sem adott, kereskedelmi forgalomban nem kapható.
2012. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mentolbogyó roppancs ***** válasza:
100%
a sólymokat általában nem megveszik hanem vadon esetleg sérült/elhagyott fiókaként felnevelik az emberek. aztán ahogy elengedik megszokja a "mamáját" és visszamegy hozzá.. stb de még akkor is kellenek hozzá az engedéjek...
2012. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En tudom milyen engedélyek kellenek de az arat szeretnem tudni mert ahogy én tudom lehet venni tenyeszdebol és kíváncsi vagyok
2012. jan. 8. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy sólymot tarthass, nem ártana solymásznak lenned első körben. Egyébként úgy tudom, 200-300.000 Ft körül mozog az ára. A tojók drágábbak.
2012. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kosz
2012. febr. 19. 16:43
 6/7 A kérdező kommentje:
-os budos pulyak
2012. márc. 11. 19:14
 7/7 anonim válasza:
Ha van engedélyed akkor tarthatsz egyébként 1 millio alatt nem találsz betanított solymot
2017. márc. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!