Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hányszor repítsem solymászmada...

Hányszor repítsem solymászmadaramat egy heten?

Figyelt kérdés
hogy mégis jó legyen a madaramnak mert nem akarom se túl sokszor se túl kevésszer .

2012. jan. 8. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen madaram,nekem azt mondták a tenyésztők minden nap kb 1 órára engedjem ki
2012. jan. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de mit ertel azon hogy engedjem ki vadasszak vagy hadjam utjara és ugyeljek arra hogy el ne repuljon.
2012. jan. 14. 16:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg hogy elhalmozlak kérdésekkel de senki se válaszol arra hogy mennyi egy hím vándorsólyom ára és arra is kíváncsi vagyok , hogy volt rá engedélyed vagy csak úgy feketén odaadták, légyszi segíts,mert mikor megkérdeztem ugyan ezen az oldalon hogy mennyi az ára mindenki azt mondta "Ne gondolj rá",de én nem azt kérdeztem hogy gondoljak vagy ne gondoljak rá hanem hogy mennyi az ára.
2012. jan. 15. 11:53
 4/8 Falconry válasza:
Ha solymász vagy, tudnod kéne, ha nem, akkor semmi közöd hozzá! 300000-2000000ft között... Tenyésztő adja.
2012. márc. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. márc. 28. 15:28
 6/8 anonim válasza:
A hímhez hozzájuthatsz 200000 ért a nőstényhez pedig olyan 260000-300000-ért. De tudod hogy ahhoz már természetvédelmi vizsga kell mivel az fokozottan védett madár!
2012. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és bizony minden nap egy órát legalább. Annyi hogy hetente 1* berakhatsz egy koplaló napot, amikor csak nagyon keveset adsz neki és ki sem viszed. A solymoknál különösen oda kell figyelni a kondijukra mert ők hamar belemennek önálló akciókba röptetés közben... ami több km-es hajszát von maga után. Na meg a jeladó!!! :)
2012. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon
2012. jún. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!