Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mért nem szelídül meg a...

Mért nem szelídül meg a törpepapagájom?

Figyelt kérdés
Vettem nemég egy törpepapagájt (fiatal 2 hónapos) és már nálam van 2 hete de semmi változás nincs próbálom kézből etetni de az istennek se akarja mi lehet a baj?
2012. jan. 8. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
helló :) mijen nemü ? am szeintem 2 hét alat még nem fog a gezedböl eni ;) nekem sokfajta papagályom volt de ezek közül csak a ninfa és a hullámos papagáj jöt hozzám és evvet a kezemböl ;) PROBÁLKOZ !! remélem tutam segiteni ;)
2012. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fiú!!!
2012. jan. 8. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
tudom picit durva meg oldás de probáld meg ;) én ugy tanitotam öket hogy elsö nap nem atam nekik semit este fele amikor már éhesek volta raktam szótyit a kezembe és oda jötek és meg szókja egy ídö mulva ;) ugy mint a galambok :))
2012. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan durva az!! Kipróbálom köszi a választ! Még jöhetnek tippek!!!
2012. jan. 8. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked minek kell papagáj???? -.-"" Amikor türelmed sincs hozzá és azokhoz a 10 évesek közé tartozol akik azt hiszik, hogy 2 nap alatt megszelídül egy papagáj!!! Ehhez fél év is szükséges!!!! -.-" És szerinted két hét alatt megszelídül a papagájod??? Am szerintem nem is fog megszelídülni mert fogadom , hogy erőszakosan próbáltad szelídíteni. Szóval válasz másik hobbit ha nem vagy képes türelmes lenni ezekhez a kis madarakhoz!!!
2012. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
dakszli.. attól még hogy nem tudja megszelidíteni nem kell leoltani..itt nem oltogatni, se semmi ilyesmit kell hanem segíteni az illetőnek!
2012. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem válaszolónak.


nekem is van 2 papagájom pár hete kaptam őket és nyáron keltek ki.

habár még nincsenek rendesen megszelídülve én úgy csináltam hogy:odaültem a kalitkájuk mellé nyugodtan,halkan beszéltem hozzájuk.cuppogtam nekik halkan raktam be nekik meditációs zenét.úgy csináltam ezt nekik 1-2 hétig.

utána egy nagy fürtöskölessel benyúltam nagyon lassan,fokozatos,alig észrevehetően és odaraktam az orruk elé.közben beszéltem hozzájuk szépen,nyugodtan,halkan és szólt a meditációs zene is.ez megnyugtatóan hat rájuk.és egyszer csak elkezdtek enni a kezemből.kb 6 napja megy ez így.nagyon jó barátaim.

remélem segíthettem.

2012. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!