Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kisgerlét találtunk ma reggel,...

Kisgerlét találtunk ma reggel, és szerintem a vihar verte ki a fészekből. Már szép tollas, de tuti etetni kell még. Hazavittem és szeretném nevelni. Ezzel kapcs. tudnátok segíteni? Kössz!

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Galambnak való keveréket kell adni neki. Kisállat kereskedésben lehet kapni általában. Búza, kukorica, köles, borsó, szotyi, cirok. Ezek mind jók, és minél több félét kell neki adni. Sok vizet is igényel, mert a begyében ettől puhulnak a magok. Ha van egy galambász ismerősöd, talán meg tudja mutatni, hogyan kell tömni, és fecskendővel itatni.
2009. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem inni iszik magatol is, de tenyleg tomni kell... nem nagy dolog, ki kell nyitni a csoret, bele a magot, a torkara, mert akkor nem kopi vissza, es kesz. Magok helyett, vagy kiegeszitesul adhatsz neki macskaeledelt, azt a nagyon pici fajtat. Ez teljesen komoly, nekem allatorvos javasolta, galambhimlos, halalan levo galambnal, es nagyon bevalt, meggyogyult, ma is el a galamb, es teljesen egeszseges!
2009. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!