Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Van egy hullamos papagajom es...

Zollo kérdése:

Van egy hullamos papagajom es alandoan a tukor elot gubaszt, neha csicereg maganak neha csak nezi magat benne, ez mit jelent? Maganyos kene neki egy par?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én papagájomnak vettem egy párt, de két hét múlva kinyírta az újoncot...
2012. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tükröt.
2012. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért ül mellette mert a párjának hiszi(mentális problémákat okoz). Többek között ezért nem szabad tükröt adni nekik(csengőt,műpapagájt sem szabad). Tehát minél előbb vedd el tőle az ilyen játékokat és helyettük fajátékokat adj neki.

Ha foglalkozol vele naponta kb. 5 órát akkor nem magányos de biztos örülne egy párnak,madártársnak.

2012. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem fogjs magát jól érezni, ha napi 10 órát vagy vele. A hullámos kolóni amadár, csapatban érzi jól magát. Ezért MINIMUM párban tartsd. A tükröt meg dobd ki.
2012. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél neki párt mindenképp. Az enyém azóta boldogabb, mióta vannak játszótársai! De szerintem a tükröt nyugodtan bent hagyhatod.
2012. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vegyél neki tényleg egy párt mellé nekem is a hím hullámosom egyedül volt s én vettem neki egy párt s nagyon örülnek egymás társaságának,Tükrött meg távolisd el
2012. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Juhász Tamás ***** válasza:
0%

Rag el a tükröt.Az ő tükre??Ha igen vedd ki ez a legfontosabb mert nem nézheti magát túl sokat de akkor gondoskodj róla RENGETEGET!!!!!!Párt ne agy neki mert egyből rátámad a újoncra mert az a Ő területe és minden áron védelmezni fogja azt!szóval ez a én tanácsom mert én már eszt átéltem egyszer,ne keljen neked is átélned ezt a borzalmat!!!



kalitkábol

2012. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Juhász Tamás: inkább ne írj olyant, amiről halvány lila gőzöd sincs. Nem ez az első válaszod, amitől égnek állt a hajam.. Még a végén valaki komolyan veszi.


A tükröt mindenképp szedd ki, tönkreteszi őt lelkileg. Ha nála fiatalabb párt veszel neki, nagyon kicsi az esélye, hogy nem fognak jól kijönni, ha nem is lesznek életreszóló szerelmesek, de legyilkolni nem fogják egymást, mert az új pici tanul és alkalmazkodik a régi, idősebb madárhoz.

2012. jan. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Juhász Tamás ***** válasza:
0%
12éve van papagájom.A 82 pár hullámopapagájom van!Tapasztalt profi vagyok!!
2012. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Juhász Tamás ***** válasza:
Ki vagy??
2012. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!