Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért van az, hogy a hullámos...

Miért van az, hogy a hullámos papagájom fé kijönni egyedül a ketrecből?

Figyelt kérdés
Amikor reptetem a hullámosomat és kinyitom az ajtót nem akar kijönni csak úgy hajlandó ha megfogok és kiveszem.Onnantól már repül néha csipog rászáll az ujjamra...Mitől félhet,mi lehet a gond
2012. jan. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne légy türelmetlen ha úgy érzi hogy jöhet akkor ki fog jönni csak nyugi legyen körülötte. Bízd rá, egyszer hagyd rá próbáld ki. Csalogasd ki valami finom nyalánksággal.

Egyébként könnyen ki tud jönni? Van ott valami amiben megkapaszkodhat? Kényelmes neki?

2012. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,kényelmes ketrec.Van miben megkapaszkodni sőt 2 ajtó van....
2012. jan. 4. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még sose jött ki magától nem tudja hogy hol kell,miért jó. Az etetőjét belülről akaszd az ajtóba és tegyél egy ülőrúd kívülről az ajtóba így valószínűleg ki fog merészkedni magától is.
2012. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok kitenni a kalitka oldalára finomságokat az eddigit is köszi!!
2012. jan. 4. 18:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Odáig eljutottam,hogy az ujjamon ki mer jönni.Most éppen az előszobában van a bejárati ajtón.
2012. jan. 7. 11:19
 6/7 anonim ***** válasza:
:))) Édes lehet.
2012. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az:)
2012. jan. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!