Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nagyon aggódom a libáim...

Nagyon aggódom a libáim miatt, hogy megfáznak. LEsz valami bajuk?

Figyelt kérdés

3 nagy libám van,nyáron lesznek 2 évesek, és nagyon félek hogy ebben az ítéletidöben valami bajuk lesz :S

sajnos nincs normális óljuk,mivel apám nem volt képes rendesen megcsinálni, igy egy sufniféleségben vannak. Próbáltam betömködni szalmával hogy ne járjon át a szél,de most hogy itt kb 60 km/h szél van,biztos hoyg átfúj a szél.Teleraktam nekik szalmával nyakig, de akkor is nagyon idegesít :(



2012. febr. 4. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz. Nálunk soha nem élték meg a telet, mert a nagyim levágta őket.
2012. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az én libáimnak rendes óluk volt így nem fáztak télen. De tedd tele szalmával és szénával úgy hátha nem lesz baj....
2012. febr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz bajuk, az én néma kacsáim is ilyen "sufni" szerűségbe alszanak, soha nincs semmi bajuk.
2012. febr. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, akkor csak nem lesz baj,
2012. febr. 5. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy néz ki ez a "sufni" de ha fából van akkor ha van rossz szőnyeg szögeld fel az oldalára belülrőlről minden oldalát! Hát így kicsit jobb lenne nekik :)
2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!