Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől függ hogy menyit tojik...

Mitől függ hogy menyit tojik a tyúk naponta?

Figyelt kérdés
mit tegyek hogy 1nél többet tojjon?
2012. febr. 4. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A villanyszámla meg mennyivel nőtt??Ilyen energia szegény időkben 3-db tojással többet tojik egy tyúk,a számlák meg 5szörösek,"jó ötlet".
2012. febr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 schweininger válasza:
0%
függ első sorban az időjárástól meg atol mivel vannak etetve kapnak e tojo tápot meg ilyenek nekem nem régen kezdtek el tojni a fiatalok rengeteg tyukom meg csibém van és az hülyeség hogy nem tojnak kettőt egy nap mert nálam is ugy van hogy kora reggel is és késő este is szoktam behozni tojásokat van most 30 db tojo tyukom és van ugy hogy 60 db tojást szoktam bevinni szal azért mondom változo nagyon
2012. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ez nem kicsit vicces...... Még a tojóhibridek se tojnak soha 100%-on (minden nap 1 tojás), azok is csak kb 98%-os maximális teljesítményre képesek - persze csak optimális körülmények között (megfelelő táplálás tojótáppal, napi 16 óra világítás télen-nyáron, és optimális hőmérséklet)
2012. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!