Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mielőtt veszek egy galambot...

Mielőtt veszek egy galambot mit kell tudnom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy kitől érdemes, és milyet? Tudnom kell a fajta jellemzőit előtte? Díszgalamb vagy inkább versenygalamb? Nektek milyen van? Könnyen tenyészthetőek? Milyen fajtát ajánlotok? Milyeneket rakhatok össze?! Bántja valamelyik a másikat? A válaszokat köszönöm szépen! :)
2012. febr. 9. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen galambok tetszenek?? Ez a saját ízlésedtől függ. Nekem mindenféle galambom van! Eléggé agresszív állatok ha egy galamb elfoglalt magának egy ülőkét akkor ha oda repül egy másik galamb akkor azt elzavarja a galambdúcokba minden galambnak megvan a saját helye!
2012. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként a páva és a strasszer meg az is tetszik, aminek nagyon tollas a feje, és hátulról teljesen eltakarja a fejét... Ezt hogy hívják?
2012. febr. 9. 18:41
 3/10 A kérdező kommentje:
Durván zavarja el a másikat a fészkétől a galamb? A hím meg a tojó is?
2012. febr. 9. 18:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Eléggé durván de nem feltétlenül a fészkétől, szerintem a parókás galambra gondolsz. [link]
2012. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen köszi őrá gondoltam! :)
2012. febr. 9. 20:35
 6/10 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=q2Nn-ZVk8mQ de ha tetszenek a posta galambok tudom neked őket is ajánlani, az énn galambjaim vannak ezen a videón :) ahogy repülnek elképesztő :)))
2012. febr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez is tetszik! Nagyon szépek a galambjaid!
2012. febr. 9. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi, kifejezetten én a Posta galambok híve vagyok :)
2012. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden nap így keringenek a ház felett, gyönyörű látvány ám!!! :-)
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ők is tetszenek!
2012. febr. 9. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!