Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha a galambjaitokat elviszi...

Ha a galambjaitokat elviszi egy ragadozó madár, ti azt lelövitek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 17:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem lövöldözhetsz csak úgy vaktába,össze-vissza mindenre válogatás nélkül,vagy ha teszed,akkor ne lepődj meg,ha egy szomszéd esetleg feljelent,akár a lövöldözés miatt,akár tiltott fegyvertartás és fegyverbirtoklás miatt...
2012. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem nekem nincs is puskám és nem is lesz! A szomszédunk lövöldözi a kismadarakat! Mert azok vannak, csak ragadozó nincs!
2012. febr. 10. 20:28
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi, rosszul írtam! Nem kis énekesmadarat, hanem azt a kisebb ragadozó madarat, már egyszer esett a kertünkbe is! Azt hittük, hogy kutya vagy macska fogta meg, de el akartuk vinni, de megláttuk a lövés nyomát, és átvittük a szomszédhoz! Bocsi, de nem tudom a nevét! ):
2012. febr. 10. 20:33
 14/19 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem nagyon értek a madarakhoz! Most tudtam meg, hogy ez is egy ragadozó csak kisebb! :(
2012. febr. 10. 21:00
 15/19 anonim válasza:
Én Mányon lakom az erdőben és Postagalambjaim vannak ha kiengedem őket már az ölyv fölöttünk van! elég baj a légpuskám kint van de nem lövök rá mert védett!!de az elég rossz ha azt a tojót viszi el amelyiknek vannak tojásai..de akkor sem szabad lelőni..
2012. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ölyv nem szokott fogni galambot. Sólyom, a Héja meg a Karvaly szokta elkapni!
2012. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
akkor a hélya mindíg összekeverem... :D
2012. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
HA kissebb madar volt akor az solyom vagy vercse lehetett nagyon ritkak kipusztulas szelen alnak ne loje csak a szomszedod a ragadozokat mert amugy is keves van beloluk
2012. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Akinek olyan szaroka galambjai, hogy meg tudja fogni az zárja be őket... nálunk van egy galambász, és ő nemzetkőzi versenyeket nyer (Bukarest-Budapest pl) és neki kintvannak a galambok, amit elvisz a héja karvaly vagy sólyom az meg is érdemli, mert egy versenyen sem állná meg a helyét. ez a természetes szelektáció. az ólmot a seggébe és hasonló trágál civilizálatlan F*SZ beszólásokhoz emg gratulálok ember...


Vigyázz ezzel, mert nem párezer forint hanem 2-5 évig terjedő szabadságvesztés ha lepuffantasz egy vándort vagy kerecsent!

2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!