Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos vagy nimfa papagáj?

Hullámos vagy nimfa papagáj?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy papagájt, de nem tudom melyik lenne jobb választás? Ez lenne az első madaram.

Melyiket könnyebb kézhez szoktatni, melyik ragaszkodóbb vagy melyiket lehet könnyebben megtanítani dallamokra, szavakra?


2012. febr. 12. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A kezdő madártartóknak a hullámos papagáj ajánlatosabb inkább.

Nekem is amúgy hullámos papagájaim vannak. Mindenképp legalább 2 hullámos papagájod legyen, mert ők társas állatkák és úgy jobban érzik magukat ha nincsenek egyedül. És ígyis meg lehet szelíditeni őket, tévhit aki azt mondja, hogy így nem. Nekem ugyanis 3 van és ebből 2 teljesen szelíd! Hullámos papagáj kisebb, színesebb és nem olyan hangos, mint a nimfa papagáj.

2012. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem hullámos volt(először 2-en voltak aztán jött egy 3. is). szerintem,ha eleget foglalkozol vele, akkor fog hozzád ragaszkodni. én egyszer a vállamra ültettem és ott maradt:)
2012. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beáta Ch. válasza:
Nekunk eloszor nimfánk volt ,imádtuk szelid ,de sajna nagyon hagos volt.Most hullámosunk van szelíd és joval csendesebb,és ugy tudom ok jobb hangutánzok.
2012. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nimfa papagájom van. Két hetesen tenyésztőtől vettük, így már szelíd volt és fecskendőből etettük, ezért már megszokott minket (később persze átszokott a magra) . Az enyém beszélni is tud, de ez változó. Foglalkozni kell vele sokat és akkor hozzádszokik.
2012. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!