Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Egy hullámos papagáj egy havi...

Egy hullámos papagáj egy havi eltartása kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2012. febr. 12. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tippelnék, mert olyan minimális, kb. 500 -700 Ft.
2012. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem sokba. a magok kb. 500ft és az lehet hogy 2-3 hónapig is elég. nálam legalábbis sokáig kitart. + víz, + zöldség gyümölcs. más nem is kell. :)
2012. febr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen magot vesztek hogy csak 500ft?
2012. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha drága magot vesz az ember, az is elég kb -madár étvágyától függően- 2-3 hónapig, így jön ki a havi kb 500 Ft.
2012. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Vitakraft-ot veszek, az multivitaminos mag, csukamájolajos jódos kevert mag - 500 g- os és kb egy hónapig elég.

De szoktam sima kevert magot is adni, az meg csak 400 Ft és egy kiló! Ugyanazok a magok vannak benne, mint a Vitakraft-ba ,csak nincs benne jód.

Néha adok neki egy kis főttojást, de csak egy karikát kap, meg néha egy kis répát, almát! Nagyon olcsó egy havi eltartása, alá meg újság papirt teszek, amit hetente 3x cserélek, mert eleve olyan a kalitka, hogy szét lehet szedni.

Sok öröm van benne, én szeretem nagyon! :)

2012. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!