Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájom már egész...

Hullámos papagájom már egész szelíd. Ha kiengedem akkor is ráül a vállamra meg rám száll. Meg szeretném tanítani valami trükkre mire tanítsam? És hogyan?

Figyelt kérdés

2012. febr. 14. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Youtube-on van nagyon sok idomításos videó, ott be is mutatják, hogyan tanítgatják. Igaz nem hullámos papagáj, de biztosan vannak olyanok amiket neki is ugyanúgy megtaníthatsz.


Ilyesmiket írj be: "how to train parrot", "how to teach parrot" stb. "Kili senegal"


Biztos van néhány ami alkalmazható ezek közül, azonban integetésre pl nem tudod megtanítani, mert azt csak azok tudják, amelyek evéskor a lábukat is használják.

Viszont forgás, wc papir gurigán átbújás stb. ilyenekre biztosan megtanítható.



itt egy gurigán átbújos pl: (nem magyar, de anélkül is meg lehet érteni)

http://www.youtube.com/watch?v=1d4BLDArPd0&feature=related


Sok sikert hozzá! :)

2012. febr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:) megnézem
2012. febr. 15. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Én meg tudtam tanítani integetni is: http://www.youtube.com/watch?v=bT6w1g4FIbY


Ha csak annyit írsz be a youtube keresőbe hogy parrot trick már sokféle trükköt találsz. Nézd meg a Duke nevű hullámos,Kili nevű szenegáli videóit(kiliparrot a feltöltő).

2012. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én magamtól tanítottam a madaram, de ha már így látom, megnézem a Youtubot is. Én például integetésre tanítottam meg, nagyon egyszerű megtanítani, ha kíváncsi vagy hogyan, csak szólj, de lehet már fenn van a youtubon. 😅
2021. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!