Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Meik a legjobban beszelidithet...

Gugyuga kérdése:

Meik a legjobban beszelidithető papagáj?

Figyelt kérdés
Mármint hogy hamar be lehet tanítani arra hogy rászálljon a vállamra meg szokjon kézhez Stb.?
2012. febr. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, amelyikkel a legtöbbet foglalkozol.
2012. febr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát sok féle papagájjal foglalkoznék csak nemtudom meik a legjobb ami nem pl ara...
2012. febr. 18. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy mindegy, hogy hullámos, vagy kakadu. Nincs olyan egetrengetően nagy különbség köztük, persze, minél nagyobb testű a papagáj, nagyjából annál gyorsabban is tanul, de annál drágább is és annál több helyre, felszerelésre, kiegészítőkre (pénzre) és tudásra is van szükség hozzájuk. A hullámos is akkor fog a válladra szállni, amikor egy nimfa vagy egy kissándor: mikor elnyerted a bizalmát. Ennek meg nincs köze a fajtájához.
2012. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm...
2012. febr. 18. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Függ attól is , hogy fiatalon veszed-e. Én tenyésztőtöl vettem a nimfám 2 hetesen és még fecskendőből etettük. Most már 3 és fél éves tud beszélni és vállamra/kezemre száll. De már 1 éves kora óta is ez van. Tehát ha fiatalon veszed könyebb magadhoz szoktatni.
2012. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

okés am gratu

igazábol már van 2 hullámosom 1 hím az nagyon félős

és eggy nőstény a nőstény atz enyém a másik a tesomé

Egyszer sikeült elnyernem a bizalmát de még akkoris félt 1 picit de msot emg kb1 évesek és olyan agresszív lett az enyém hogy elég ha benyulok a ketrecbe odamegy és 1 hatalmasat csíp a kezembe :S

2012. febr. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!