Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájt szeretnék...

Hullámos papagájt szeretnék tartani?

Figyelt kérdés
Mint azt fentebb is írom, szeretnék hullámos papagájt tartani. Tudom, hogy sok az ilyen kérdés, de először is tapasztalatokat kérnék meg hogy a kutya hogyan viselkedne vele? Mert láttam a neten videókat, ahol kutya játszott a hullámos papagájjal, a kutyáról annyit, hogy békés, nyugodt és játékos. Persze csak kézhez szoktatás után engedném ki a kalitkából. A másik, hogy milyen kalitkát ajánlotok, meg milyen boltot? Budapesten. Tenyésztőt még nem írtam, ha bárki tud jó tenyésztőt Budapesten, segítene?
2012. febr. 29. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ott a videókon a kutyához van szoktatva a papagáj, meg fordítva is így van. Szerintem ha oda vinnéd akkor a kutyának az lesz az első dolga hogy kinyírja. Keress rá a neten! Nem igaz hogy segítség nélkül nem tudtok tenyésztőt találni!! [link]
2012. febr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a többnyire ellenséges kommentedet, ez az oldal azért van, hogy kérdezzünk!

Képzeld, találtam tenyésztőt, mert nem nehéz, ezért írtam azt, hogy JÓ tenyésztőt, akiről jó a véleménye valakinek, hogy pl nem halt meg a papagája egy évvel azután, hogy elhozta..

2012. febr. 29. 15:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha kutyád vagy macskád van akkor ne akarj papagájt, mert veszélybe sodrod a kis életét!!

Hörcsög mellett lehet esetleg papagáj mert ők úgysem érintkeznek, de kutya vagy macska mellett veszélyes!! Szerintem ne kockáztass, vagy pedig a kutyát add oda valaki másnak, de ne legyenek egy fedél alatt a papagáj biztonsága érdekében!!

2012. febr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A kutyád ösztönösen el akarja majd kapni amikor kint repül. Ha összeszoktatod őket akkor se biztos hogy nem fogja bántani mert az ösztön az ösztön. De az se biztos hogy összeszoknak akkor meg vagy kizárod a szobából a kutyád amíg kint van a hullámos(napi 3-4óra) vagy nem tudod kiengedni(ebben az esetben viszont egy hatalmas kalitkát kell venned neki hogy tudjon repülni).


Keresd meg itt Ladybee-t: [link]

Ő egy remek,csodálatos,kitűnő tenyésztő. Ha jól tudom budapesti vagy Budapest környéki.


Ha megadod az email címed elküldök mindent amit tudnod kell a kalitkáról,a kalitka berendezéséről, az etetéséről,stb egyszóval a tartásáról.

2012. febr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

a kutya a szobámon kívül van, eleinte a szobámban lenne a madár. eddig volt pár hörcsögöm, meg voltak egereim, vannak macskák, de már 4 éve nem jártak a szobában, nem is mernek bejönni (de nem bántom őket, mert szeretem). mivel sokat tanulok, sokat vagyok a szobámban. elküldöm az e-mailem.

köszi a válaszokat mindenkinek :)

2012. febr. 29. 17:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint eleinte csak a szobában lenne, a macskákat meg be tudom zárni egy kicsit, amíg ő kirepüli magát :D
2012. febr. 29. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól gondold át. Ennyi állat mellett lesz időd naponta MINIMUM 4 órát foglalkozni vele ha nem veszel neki társat az élete végéig azaz akár 15-20 évig?
2012. febr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lesz. Macskákkal és a kutyával főleg anya foglalkozik. Persze én is szeretem őket.
2012. febr. 29. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:
a hullámospapagájt alapból minimum párban, de inkább kisebb csoportban kell tartani. ha azt hiszed vagy hiszitek, hogy 4 óra elég, egy ilyen állatnak, aminek semmi köze az emberhez, és ezt egyszerűen nem fogod vagy fogjátok fel, akkor egyszerűen értelmi fogyatékosok és önzőek vagytok
2012. febr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezért írtam ki a kérdést, hogy segítsetek, erre értelmi fogyatékosnak tituláltok. Nem vagyok fogyatékos, idővel szeretnék neki párt venni.
2012. febr. 29. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!