Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szeretnék tyukot a kiscsirkék...

Szeretnék tyukot a kiscsirkék mellé, mit tegyek hogy ne bántsa öket?

Figyelt kérdés
szeretnék tyukot csak félek hogy bántani fogják a kicsiket mit csináljak hogy ne bántsák öket
2009. jún. 8. 06:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom - mert nekem is volt - összeengedni őket,közben egy-két óráig figyelni a fejleményeket.Általában nem bántják a tyukok a csirkéket.Ennivalót több edénybe tegyél, nyilván alacsonyabb peremű is legyen az edények között, itt előfordulhat, hogy a tyúkok meg-meg csipik a csirkéket (ez nem veszélyes).Rövid időn belül megszokják egymást. Ha mégsem, akkor - szintén a baromfi udvarban - rekessz el egy területe a csirkéket tedd oda, de a tyukok ne tudjanak bemenni.Néhány nap eltelte után megszokják a tyukok a csirkék jelenlétét és összeengedheted őket.
2009. jún. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a tapasztalataim nem támasztják alá, h szoktathatóak lennének, pedig nem ma kezdtem a baromfizást. Csak a méretektől függ, hogy békén hagyják-e a kiscsibéket. (sajnos nagyon szemetek tudnak lenni a baromfik, azzal együtt, h nekem a tyúk és a pulyka a kedvenc állatom)

No, persze, ahogy előttem is írták, sokat lehet mérsékelni ezeken a vitákon a több helyen kitett eledellel, vízzel, nagy területtel és esetlegesen egy olyan hellyel, ahova csak a kicsik férnek be.

2009. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!