Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért sántít a tyúkom?

Miért sántít a tyúkom?

Figyelt kérdés
Most lett ivarérett és tojik rendesen, de sajnos lesántult az egyik lábára, és nem tudom miért. Külsőleg a lábon enm látszik semmi. Légyszíves írjatok, nem akarom hogy szenvedjen!
2012. márc. 19. 21:40
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
43%

Te nem szeretted azt a tyúkot, pedig még az elején azt hittem, ahogy kiírtad ezt a kérdést...

Igen, megesszük őket, de én még nézni se bírnám ahogy bántják, nemhogy még megtenni ezt! Az meg más dolog, hogy megveszem a boltba már készen...és az is más, hogy ha én ölném meg őt, még nézni se bírnám, nemhogy ilyet tenni! Szóval tényleg egy SZÍVTELEN VAGY, NEM ÉRTEM HOGY VOLTÁL KÉPES ARRA, HOGY EZT TEGYED! Én inkább próbáltam volna megmenteni szegényt akár pénzbe kerül, akár nem, ő is egy élőlény, akárcsak TE, nem még hozzásegíteni a biztos halálhoz, hogy még fájjon is neki!

2012. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem fájt neki, mert gyorsan nyírtam ki 1 perc alatt megdöglött. Szerintem városi vagy, itt faluba más a helyzet. Nem mindenki teheti azt hogy megveszi a konyha kész csirkét.

Ennyi erővel pereljed be a hús üzemeket hogy levágják az állatokat, + még ember van a tápláléklánc tetején! Ezt miért nem tudjátok elfogadni?!

2012. márc. 22. 20:57
 23/33 A kérdező kommentje:
Eddig jobban szenvedett, inkább örüljetek neki hogy segítettem rajta! Legalább nem fog szenvedni többet! Mellesleg van kb 40-50 tyúkom. Levágásra és tojásra tartom őket.
2012. márc. 22. 20:59
 24/33 anonim ***** válasza:
77%
Mem tom most mit kell ezen enyire kiakadni!a tyukot levágják és megeszik!aki meg tartja az megának fogja levágni!annak szerintem nincs semmi értelme hogy tartod a tyukot mig meg nem dőglik!nem háziállatok hanem haszonállatok!ők ezért vannak ez a sorsuk!De hát ahány ember ennyi féle vélemény!Ez van ezt kell szeretni!
2012. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
NAh végre egy normális válasz!
2012. márc. 23. 19:55
 26/33 anonim ***** válasza:
36%
SZEGÉNY, SZERENCSÉTLEN TYÚK!!! :(((((( SENKI NEM SZERETTE! :(((
2012. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
A tyúkot nem szeretni kell. Ez nem olyan mint a kutya hogy lehet babusgatni.
2012. márc. 23. 21:03
 28/33 anonim ***** válasza:
70%
Istenem min össze nem tudtok veszni! -.- Nem értitek hogy szenvedett??? Hm? így sokkal jobb neki amugy is a tyúkot tojásért és a húsáért tartják meg a disznót is szted ha disznot meg semmilyen állatot nem vágnénk a mi a f@sz ennénk??Hm. Min fel nem tudtok akadni!-.- a Kedves kérdező jól tette a dolgát én sem hagytam volna szenvedni késsel neki azt jól van nem volt fájdalmas halála (gondolom :S) és 3 másodperc alatt meg halt! :S Szegény pipi T-T
2012. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
34%
Már miért ne lenne olyan mint bármelyik más állat? Igenis lehet őt is BABUSGATNI!! De most legalább olyan helyen van, ahol SZERETIK ŐT, MERT MÁR NINCS MELLETTED, másik világon van és él tovább BOLDOGAN!
2012. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
26%
Ellőtte az egyik lábát Old Satterhand.
2012. ápr. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!