Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfámnak elég társaságot...

Nimfámnak elég társaságot jelentene egy sándorpapagáj is?

Figyelt kérdés

ELOLVASNI !!!

2 éves hím nimfám mellé akarok egy másik madarat, egy másik hím nimfára gondoltam mert nem akarok tojásokat, és csak jobb lenne egy fajtárs.

de már 2 hónapja nem találok a megyében, és arra gondoltam hogy szerzek mellé egy hím sándorpapagájt

(már van is eladó)

Ugyanolyan társaságot jelentene a madaramnak mint egy fajtárs?


2012. márc. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nimfa mellé nimfa kell. Sándor mellé sándor. Nem is értenék meg egymást. Expresszen adj fel keres hirdetést.
2012. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen társaságra gondolsz.

Ha az új madár érkezése után is ugyanolyan sokat foglalkoznál vele mint most akkor ha egy külön(!!!!!) kalitkába mellé teszed a sándorpapagájt akkor arra a kevés időre amíg nem foglalkozol velük elnézik egymást de semmi több(kiengedni se nagyon tudod majd őket egyszerre szerintem).

De ha olyan társat akarsz neki amit idővel berakhatsz mellé a kalitkába és nem kell tovább a szabadidőd felét kötelezően vele töltened,nem kell attól félned hogy elkezdi magát tépni unalmában ha nem foglalkozol vele pár napig akkor inkább nimfát vegyél.


A tenyésztők általában februárban,márciusban teszik fel a madaraiknak az odút tehát kb 1-3 hónap múlva fogsz találni eladó nimfát. Nézz körül az idrén is hátha találsz hozzád közeli tenyésztőt.

2012. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ne hallgass rá, hülyeséget ír. szerezz be mellé egy másik nimfát
2012. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!