Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájnak alapvető...

Hullámos papagájnak alapvető dolgok, játékok, felszerelés?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem törpepapagájaim vannak és azokkal nagyjából egyszintú az igényük én mivel kertesházban lakom fűzfaágat szokktam berakni nekik egy héten kb 3x de ahogy akarod azt javaslom hogy h karikát akarsz venni neki inkább jó nagy legyen meg biztonságos mert hogy nehogy beledugják a fejüket oda visszafele nem tudják huzni és felakasztják magukat nekem pont igy akasztotta fel megát az egyik csak sikerult kimentenem am én nem szoktam nagyon ilyen bolti madárjátékokat venni hiszen feleslegesnek tartom jók a természetben megtalálható lehetőleg fűzfából lévő ágak botok de a kérge maradgjon rajta mert azt szeretik lerágdosni és aKKOR KOPIK A CSŐRÜK ÉS MÉG DRÁGA CSŐRKOPTATÓT SE KELL VENNED bocs capslk
2012. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 24. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!