Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen kalitka, felszerelés...

Milyen kalitka, felszerelés szükséges egy hullámos papagájhoz?

Figyelt kérdés
Mivel eddig még nem volt madaram, érdekelne, hogy mégis milyen/mekkora kalitkát vegyek, mik kellenek bele, és, hogy nektek mi a véleményetek a csengőről és a tükörről? Én alapvetően nem tartom jó ötletnek, de érdekel a tapasztaltabbak véleménye :)
2012. jan. 21. 11:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

[link]


:)

2012. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2012. jan. 21. 11:43
 3/33 anonim ***** válasza:
0%

mi bajod a csengövel és a tükörrel?? a kedvenc játékai.....

méretre nem emlékszem de azt tudom hogy téglalap alaku kalitka kell neki amiben nincs kiszögellés( pl kis külön tornyocska a kalitka tetjén)

az enyém anno rengetegett bezhsélgetett a tükörrel és a csengötvel is jokat verekedett. ezekkel tudja a legjobban lefoglalni magát. ezenkivül hinta mindenképp kell neki.ülöpálcika,én a hagyományos tálkás etetö hive vagyok mert az önetetös folyton elakad és ha nem vagy otthon hosszabb ideig nem tud enni. az enyém pár év után megtanulta ugyan megrázni hogy eljöjjön de mivel mikor kajál, visszahullik a sok héj az alapbol eldugaszolja a kajának lévö helyet...

2012. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Nekem semmi,de én valami olyasmit hallottam, hogy lelkileg árt a madárnak :/

De köszönöm a válaszod :))

2012. jan. 21. 11:45
 5/33 anonim ***** válasza:
0%

llekileg? hát max a tökörröl tudom elképzelni mert nem igazi a társ csak egy tükörkép. de tükör nem muszáj, az enyém pl 5 év után már csak a kiszögelléseivel verekedett :)

neki én voltam az isten majd megveszett ha hazajöttem. de ha nagyon félted akor vegyél kettöt és akkor nem fog unatkozni és szerintem lelkileg se sérül tükör miatt. de a csengöbe nem tudom mi a lelkibetegség:) az enyém ki is szedte a csengettyüjét .nem azért mert zavarta a hang csak minden fityegö izét szeretett lerágni:)

2012. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

igen, én is csak a tükörtől tudom elképzelni :)

Köszönöm a válaszokat!:)

2012. jan. 21. 12:16
 7/33 anonim ***** válasza:
itt elég részletes leírások vannak: vad-szepsegek.eoldal.hu és papagajidomitas.hu a hullámosról
2012. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jan. 21. 13:38
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Tükör, csengő ne legyen a kalitkában, ha egy mód van rá. Itt kiderül, ha végigolvasod, hogy miért ne: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__madarak__1835063-volt..


Régen én sem tudtam, de mire nem jó a GYK..:)


Az első válaszadó által linkelt honlap minden szava pedig majdhogynem szentírás:)


Sok sikert és örömöt a madárkádhoz!

2012. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
27%

oké megértettema tükör tiltását de itt egy szo se esett a csengöröl.

meg papagájfüggö. enyém imádott,pedig ö is vakartatta magát a tükörrel,összenyálazta,néha verekedett vele,de sose vált mássá mint ami volt.

a csengöt miután kirágta belöle a fityegöt mindig a fejére rakta halál aranyos volt.:))



szoval mostmár csak a csengö érdekelne az miért nem jo?

2012. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!