Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagáj szelídités...

Hullámos papagáj szelídités (lent)?

Figyelt kérdés

Tudom csomó kérdés van ilyen de ez más.Ilyet nem is találok a neten

Szóval:

A papagájom (hullámos) amikor a kezem benyújtom elkezd remegni és repked össze-vissza vagy ez normális?és amíg nyitva van a ketrec és azon keresztül bedugom a kezem rud kiszökni mert nagyon gyors.


2012. ápr. 5. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Fél tőled. Most pedig keresd meg az ezer kérdést a hogyan szelídítsünk papagájt-ról, és választ kapsz rá, hogyan kell ezt kiküszöbölni.
2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugi normális a papagájod . nekem is ezt csinálja de annyi a változás hogy nyitott ketrecnél nem repül ki . :D :D .
2012. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
én 3-2 óra alatt megszelídítettem:)Úgy csináltam, hogy betettem a kezem, (persze, repkedett) de egyszer csak lerepült a kalitka aljára és ott próbáltam megsimogatni. Mire normálisan megtudtam simogatni, addigra (szerintem) megértette, hogy nem akarom bántani. Közben folyamatosan beszéltem hozzá. Egy vagy fél óra elteltével már az ujjamra is ráugrott. És mire eltelt 2 -3 óra utána már megszerettük egymást. Mai napig is kiveszem a kalitkából ráröppen a vállamra és onnan nem lehet leszedni csak akkor mikor ő akar lejönni;)) Nagyon szeretem! Azóta már vettem neki egy tojót és vele is nagyon jól kijön. A tojót is nagyon könnyen megszelídítettem. Mai napon is a térdemen ücsörgött és elkezdte birizgálni a szempilláimat meg a hajamat. ;) Talán kevesebb időbe telt mint a fiúé, de a hím az sokkal ragaszkodóbb. Szóval én ezeket tanácsolom: Kapcsolj zenét, (lehetőleg nyugodtat), próbálgasd megsimogatni, közbe beszélj hozzá, csak is jóra gondolj és csak is pozitív energiákat sugározz felé. És akard megszelídíteni!;) Sok szerencsét!!!!!!
2012. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az esetek 90%-ában nem működik, ha egyből benyúlnak hozzá és "erőszakkal" simogatni kezdik. Ez a ritkább, de mint tudjuk, minden papagáj más, egyéniségük van.
2012. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Huhuuu akkor én mázlista vagyok:DDD
2012. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne etesd 1 napig aztán meg a kezedből adjál neki enni én ezt csinálom most . :D :D .
2012. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NE csinálj olyant, hogy nem eteted! Nagyon gyors az anyagcseréjük, legyengülnek az immunrendszerükkel együtt, aztán remélheted, hogy nem lesz nagyobb baja. Eszik a kezedből anélkül is, hogy tönkretennéd.
2012. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ne csináld mert nem vált be . :D :D .
2012. máj. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koni, leállhatnál az állatkínzással, de komolyan. Már nem az első, hogy kiderül, neked nem való az állattartás.
2012. máj. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!