Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit csináljak ha a papagájom...

Dodo576 kérdése:

Mit csináljak ha a papagájom csipked?

Figyelt kérdés
Van egy hím papagájom,és folyton csipked.A nyáron lesz 1 éves lehet hogy ez az oka.Eddig elértük hogy a vállunkra szálljon,az ujjunkra még nem jön,viszont nagyon erősen csipked.

2012. ápr. 9. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ hogy mijen fajta . azt megmondhatnád hogy mijen fajta . De a Hím ( fiú . ) . . . . . papagájokban benne lehet az önvédelem a területvédelmi ösztön . az én hullámos papagájom is így csípkedett de elkeztem betöri hogy mindig hozzá nyulkáltam . Bár az igaz hogy én nekem nem fáj ha ujjon csíp a papagájom . :) :) . de ha te meg akarod ezt változtatni akkor fájdalmas túrát kell venned a kalitkájában szerintem de lehet hogy más jobbat mond nálam . :D :D .
2012. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hullámos papagájom van.Az egyik családtagomnak volt papagája régebben,de csak annyit mond hogy beszéljek hozzá állítólag attól megszelidül.
2012. ápr. 10. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
azért csipked, mert nem szeretné, hogy hozzányúlj. eleinte csak elhúzódott, majd figyelmeztetést adott, de te azt sem vetted komolyan, ezért amint felé nyúlsz evidens, hogy harap. egyetlen állat, ami eltűri az érintést és a simogatást még akkor is ha nem akarja az a kutya. Ha pedig nem "kézzel nevelt" ne számíts rá, hogy kezesbárány lesz. 1 év alatt egy vad papagájnál, ráadásul hímnél igen szép teljesítmény ha hívásra odaszáll a válladra.
2012. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah csináld ezt amit mondtunk . :D :D . Nah Szia . :D :D .
2012. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat beváltak már nem annyira csipked és rendszeresen a vállunkra repül néha átjön az ujjunkra is.

Dodo576

2012. aug. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!