Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek a tojással?

Mit tegyek a tojással?

Figyelt kérdés
Van két nimfám azt hittem lehet mind a kettő tojó de lett egy tojás. Meddő tojás lehet? vagy valaki him? mit tegyek a tojással?

2012. ápr. 9. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az egyik hím.

Hova tojták a tojást?

Üli valamelyik?

2012. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a kalitka aljába de nem ül rajta egyiksem kis edénybe tettem kibélelve füvel
2012. ápr. 9. 19:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Ven nekik odú?
2012. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*van
2012. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
odu nincsen mivel azt hittem lányok egy kis virág alátátbe tettem fűvel kibélelve
2012. ápr. 9. 19:43
 6/11 anonim ***** válasza:

Értem. Hát ha továbbra sem üli egyik sem akkor dobd ki. Vár még 1--2 napot.

És szerelj fel egy odút nekik.

2012. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rendben
2012. ápr. 9. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy tojt valamelyik még lehet mindkettő tojó.

Valószínűleg még azért nem ül rá a "tulajdonosa" mert még csak egy van. 2 naponta tojnak új tojást és kb a 2.,3. tojás után szoktak elkezdeni kotlani. Tehát 2-3 nap múlva ha lesz még egy valószínűleg rájuk fog ülni az amelyik tojta.

Amíg kotlik rajtuk NE VEDD EL őket. Amikor már biztos hogy megunta őket tehát napokig nem ül rájuk 1 percre se akkor vedd el mindet.

A tojást/tojásokat nyugodtan hagyhatod/hagyhattad volna a kalitka sarkában. Ott is ha akar rájuk tud ülni.


Miért nem tudod,tudni hogy milyen neműek? Tarkák? Ha lutinok,szürkék,albinok,stb tehát nem tarkák akkor nézd meg a szárnyuk belső felét ha vannak rajtuk csíkok,pöttyök akkor 95% hogy tojók. Ha valamelyik énekel,dallamos hangokat ad ki akkor az 99% hogy hím.

2012. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha van rá esély hogy mindkettő tojó még VÉLETLENÜL SE tegyél fel nekik odút mert ha mindkettő tojó beindulnak azaz először is összevesznek az odún mert csak egy van majd végül az egyik a kalitka sarkába a másik pedig az odúba kezd tojni. Ez pedig se neked se nekik nem jó.
2012. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az egyik madaram szürke szinű a másik szinesebb az egyiknek a fülénél halvány piros de a taraja az egyiknek nagy
2012. ápr. 9. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!