Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért csinálhatta ezt a...

Miért csinálhatta ezt a hullámos papagájom?

Figyelt kérdés
Két papagájom van, elmentem hazulról, és mikor visszajöttem az egyik (amelyik a kisebb egyébként hím)véresen feküdt a kalitka alján és a toljai is ki voltak tépedve! a nősténynek pedig véres volt a csőre! Konkrétan mi történhetett, és miért?
2012. ápr. 10. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tuti biztos hogy a hím hím és nem 2 tojód van? Mekkora helyen vannak? Ezelőtt szerették,soha nem bántották egymást?

Valamilyen oka biztos hogy volt mert ok nélkül nem csinálnak ilyet.

2012. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy hím és tojó, elég nagy helyük van, de amióta megvannak minden nap kb reggel 8-tól ameddig be nem mennek (általában 6-7 órakor) kint vannak. Ez most is csak egy kivételes eset volt, mert nagyon rohantam! És, igen, nem rég elkezdek néha civakodni, de nem volt olyan vészes!
2012. ápr. 11. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a kalitkában tükör,műpapagáj?
2012. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyik sincs!
2012. ápr. 13. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!