Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Vannak zebrapintyeim 8db...

Vannak zebrapintyeim 8db tegnapelőtt tesóm kinyitotta a ketrec ajtaját és három kirepült. Hogy tudnám őket befogni?

Figyelt kérdés
mert a kertbe ültek le egy fára de ha közelítek rögtön elrepülnek majd visszaülnek Próbáltam kalitkával hogy majd beleszállnak de nem szálltak bele. Hallottam olyanról hogy madárléppel lehetne őket megfogni de azt honnan tudom beszerezni vagy elkészíteni? Esetleg valami más módszer? Sürgőőőőős
2012. ápr. 17. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

A kalitkába a többit válaszd el egy ráccssal vagy akármivel, tedd ki a kalitkát kinyitva, kajával, valami kötéllel old meg, hogyha beleszállnak be tudd zárni.


Vagy tedd a ketrecet egy asztalra, arra meg mint a mesékben, támassz ki egxy nagy dobozt fával, és ha alászállnak, huzd ki a botot.

2012. ápr. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vigyél ki egy dobozt vagy egy ládát, ami alá tegyél szemes takarmányt. A doboz egyik oldalát emeld fel egy bottal amire köss madzagot. Bújj el olyan helyre, ahol nem látnak, de látod a dobozt. A gyomruk a dobozhoz fogja őket csalni. Amikor alatta vannak rántsd meg a madzagot-ekkor a bot kiesik alóla és a doboz rájuk esik.
2012. ápr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!