Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kanárit, törpepapagájt,...

Kanárit, törpepapagájt, hullámos papagájt, zebrapintyet ki lehet engedni szobában?

Figyelt kérdés
Melyik mennyire szelídíthető?
2009. jún. 24. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A hullámos papagáj nagyon szelíd tud lenni, persze sokat kell vele foglalkozni. Őt ki lehet engedni a szobában is, ha elég szelíd akkor nem kezd el vadul röpködni, csak nyugodtan, esetleg ráül a válladra, vagy ahová szeretne.

Sok türelem, ennyi az egész.

2009. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

speciel mindegyiket ki lehet engedni,itt az akérdés hogy vissza is mennek-e...najó ez csak kötözködés volt:D


mint előttem írták a hullámos eléggé szelidíthető,nekünk törpepapagájaink vannak,nyáron kint vannak 4x3x2m-es röpdében,ott nem igazán kellene őket jobban kiengedni,télen pedig bent a fürdőszobában,ott ki szoktuk engedni őket,egy idő után visszamennek ha enni akarnak,de azt nem szoktuk kivárni mert az nem tíz perc,ha meg nem vagy ott nem tudod rázárni és felügyelet nélkül sem tanácsos hagyni őket,de mostmár szelidek annyira hogy ha terelgeted a helyük felé őket akkor leesik nekik a tantusz és visszamennek,a kanárikhoz és pintyekhez nem tudok hozzászólni,én nem tenném,szerintem azt max lepkehálóval fogod meg..

2009. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
jah,szóval azt akartam írni hogy télen a fürdőben van "ketrecük"(igazából elöl üveg van a többi oldala fa),és a fürdőbe szoktuk őket kiengedni
2009. júl. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!