Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ha megsebesült életveszélyesen...

Ha megsebesült életveszélyesen a tyúkom, aki a szívemhez nőtt, hová tudom elvinni állatorvoshoz, azaz, hol vállalják el kinevetés nélkül a meggyógyítását?

Figyelt kérdés
A begyénél kiszakadt a bőre végig és az egész begye szabadon van és vérzik, gennyezik. Levágni nem merem mert kicsi kora óta nevelem és nagyon a szivemhez nőtt(húsvéti ajándék), de rettenetesen sajnálom, ahogy szenved. (mindenki azt mondja vágjam le, az állatorvosok azt mondják hogy nem értenek a tyúkok gyógyításához kb. 7 állatorvost hívtam eddig) Ha valaki tud tanácsot adni kérem SÜRGŐSEN segítsen!

#állatorvos #ÉLETVESZÉLYESEN megsérült
2012. máj. 8. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Budapest Állatorvosi egyetem ügyelet

[link]

2012. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Madárkórházat, hogy a környezetedben milyen állatorvosokat tudnának ajánlani!
2012. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a Wladár doktorurat ajánlották most viszem hozzá s majd meglátjuk mi lesz:/ remélem minden rendben lesz
2012. máj. 9. 16:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást szegény pipinek... Majd írd meg, mi lett vele, kérlek!
2012. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett szegénnyel??
2012. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
elvittem ma is (pénteken ) orvoshoz, megműtötték, leoperálták fél begyét, majd ami még épségben maradt begye azt összevarrták, majd a kötőszövetet is összevarték legvégül a bőrét, én azt hittem ahogy néztem hogy kidobom a taccsot, annyira sajnáltam...ez reggel kilenckor volt még csak most kezd ébredezni..:) remélem minden rendben lesz vele, de azt mondták hogy készüljek fel mert nem biztos hogy túléli, de én bízom benne hogy lessz elég ereje és felépül:)
2012. máj. 11. 16:30
 7/10 anonim ***** válasza:
szurkolok!
2012. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szorítok érte! Remélem, felépül! Nekünk is voltak teljesen szelíd tyúkjaink, az egyik japánt a vállunkon vittük. Nagyon kötődtünk hozzájuk, teljesen megértem, miért akartad megmenteni.
2012. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hála istennek jobban van. Túlélte a műtétet, eszik, iszik, tojik görbét is és tojás alakút is. Úgy örülök hogy semmi baja! Látszik rajta hogy fájdalmai vannak még, de már meggyógyult! Köszönöm a válaszokat!

Sziasztok!

2012. máj. 14. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
És mi az Istent csinált magával, mitől hasadt be a bőre? Felakasztotta magát a dróthálóra? Lehet. Akkor ellenőrizzétek és tegyétek rendbe a kerítést, mert ha mégegyszer megtörténik, akkor biztos megpatkol.
2018. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!